Przedstawiciele rynku brokerskiego twierdzą, że od kilku miesięcy notują zwiększone zainteresowanie przedsiębiorstw ubezpieczeniami od utraty zysków. – informuje „Rzeczpospolita”.

Gazeta pisze, że w opinii brokerów jest to efekt rosnącej świadomości ubezpieczeniowej szefów firm, którzy np. ponieśli straty związane z wstrzymaniem działalności na skutek wystąpienia powodzi. Ich zdaniem ten rok przyniesie 20 proc. wzrost przypisu składki z ubezpieczeń od utraty zysków w porównaniu do rezultatu osiągniętego w 2010 r., na co oprócz zainteresowania będzie miało wpływ podniesienie stawek w tym segmencie produktów.

Więcej na ten temat w „Rzeczpospolitej”, w artykule Piotra Rosika zatytułowanym „Firmy boją się utraty zysków”, pod adresem:http://www.rp.pl/artykul/9211,595343-Firmy-boja-sie-utraty-zyskow.html

www.gu.com.pl

Comment (1)

  1. binance Отваряне на профил
    17 kwietnia, 2026

    I don’t think the title of your article matches the content lol. Just kidding, mainly because I had some doubts after reading the article.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *