Ceny polis samochodowych OC zdrożały od początku roku nawet o jedną piątą. Z kolejną serią podwyżek 17 mln kierowców zderzy się już od stycznia. Też o 20 proc.- zapowiada „Gazeta Wyborcza”.
Ubezpieczyciele tłumaczą, że polscy kierowcy płacą za OC dwa razy mniej niż czescy czy słowaccy. W Austrii polisy są droższe trzykrotnie, a w Luksemburgu nawet czterokrotnie. Przypominają również, iż w ub. roku przez sprzedawanie polis OC poniżej kosztów stracili ponad 1 mld zł, oraz że na początku tego roku pogrążyła ich sroga zima, a potem letnie powodzie.
www.gu.com.pl
binance anm"alningsbonus
26 stycznia, 2026Can you be more specific about the content of your article? After reading it, I still have some doubts. Hope you can help me. https://www.binance.com/ru-UA/register?ref=JVDCDCK4
бнанс код
9 marca, 2026Thank you for your sharing. I am worried that I lack creative ideas. It is your article that makes me full of hope. Thank you. But, I have a question, can you help me?
binance h"anvisning
4 maja, 2026Your point of view caught my eye and was very interesting. Thanks. I have a question for you.