Ceny polis samochodowych OC zdrożały od początku roku nawet o jedną piątą. Z kolejną serią podwyżek 17 mln kierowców zderzy się już od stycznia. Też o 20 proc.- zapowiada „Gazeta Wyborcza”.

Ubezpieczyciele tłumaczą, że polscy kierowcy płacą za OC dwa razy mniej niż czescy czy słowaccy. W Austrii polisy są droższe trzykrotnie, a w Luksemburgu nawet czterokrotnie. Przypominają również, iż w ub. roku przez sprzedawanie polis OC poniżej kosztów stracili ponad 1 mld zł, oraz że na początku tego roku pogrążyła ich sroga zima, a potem letnie powodzie.

www.gu.com.pl

3 komentarze

  1. бнанс код
    9 marca, 2026

    Thank you for your sharing. I am worried that I lack creative ideas. It is your article that makes me full of hope. Thank you. But, I have a question, can you help me?

  2. binance h"anvisning
    4 maja, 2026

    Your point of view caught my eye and was very interesting. Thanks. I have a question for you.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *