W ciągu roku działalności Supermarketu Ubezpieczeń Samochodowych, klienci mBanku wykupili 82 tys. polis. Specjalnie na rocznicę startu SUS mBank wznawia promocję Gwarancja Najniższej Ceny oraz wprowadza kalkulator umożliwiający osobom, które nie są klientami mBanku sprawdzenie oferty OC/AC.

W ramach promocji Gwarancja Najniższej Ceny, klienci, którzy po zakupie polisy w SUS otrzymają tańszą propozycję od konkurencji – dostaną zwrot nadpłaty w mBanku. Akcja potrwa do 13 marca.

Natomiast osoby, które nie są klientami mBanku, mogą już sprawdzić ceny polis samochodowych proponowanych przez Supermarket Ubezpieczeń Samochodowych w specjalnie przygotowanym kalkulatorze on-line.

W mediach rozpoczęła się kampania reklamowa Supermarketu Ubezpieczeń Samochodowych, która potrwa do połowy marca. Kampania prowadzona jest pod hasłem "Desant najniższych cen OC i AC".

Supermarket Ubezpieczeń Samochodowych to oferta przygotowana przez mBank oraz BRE Ubezpieczenia. Platforma umożliwia porównywanie kilku ofert oraz zakup i obsługę polisy on-line. Z oferty Supermarketu Ubezpieczeń Samochodowych mogą skorzystać osoby posiadające rachunek eKONTO w mBanku.

www.gu.com.pl

 

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *