TU Allianz Polska S.A. stworzył ubezpieczenie dla obcokrajowców podróżujących lub pracujących w Polsce. W imieniu Allianz Polska likwidacją szkód z tytułu nowego ubezpieczenia zajmuje się Mondial Assistance. Produkt wyróżnia się na rynku rozbudowanym poziomem ochrony i niewielką liczbą wyłączeń.

Ideą przyświecającą stworzeniu ubezpieczenia Traper było zapewnienie kompleksowej ochrony podczas zagranicznej podróży służbowej i długotrwałej delegacji.

Obejmuje ona rozbudowany zakres ryzyk, w tym: koszty leczenia i assistance, następstwa nieszczęśliwych wypadków, poszukiwanie i ratownictwo, OC, a także bagaż podróżny i sprzęt sportowy. Dodatkowo, w ramach ubezpieczenia gwarantowany jest zwrot kosztów w przypadku odwołania podróży turystycznej lub wcześniejszego z niej powrotu, anulowania noclegów w hotelu, czy rezygnacji z biletu.

Ubezpieczenie zostało także wzbogacone o usługi przydatne w codziennym życiu często podróżującego biznesmana, tzn. całodobową Infolinię, organizację zastępstwa w podróży służbowej oraz kierowcę zastępczego.

Dla wielbicieli golfa zagwarantowana została możliwość ubezpieczenia sprzętu oraz kosztów rezygnacji z gry..

Wyróżnikiem produktu jest możliwość korzystania z ubezpieczenia nie tylko w Polsce czy w krajach strefy Schengen, ale także na całym świecie. Umowę można konstruować zgodnie z oczekiwaniami klienta, uwzględniając szereg elementów dodatkowych jak np. jazda na nartach czy snowboardzie, uprawianie sportów ekstremalnych czy zaostrzenie chorób przewlekłych. Nasi klienci w czasie podróży nie muszą wydawać własnych pieniędzy na pokrycie kosztów leczenia, gdyż realizujemy bezgotowkowe rozliczenie szkód, a w przypadku szkody w wyniku nagłego wypadku wypłacamy świadczenia w zakresie NNW na konto klienta bez konieczności wizyty na komisji lekarskiej.

Ubezpieczenie Traper zapewnia ochronę ubezpieczeniową podczas wyjazdu nawet w razie nieoczekiwanej wojny lub ataku terrorystycznego. W takich sytuacjach Allianz i Mondial Assistance gwarantują pomoc w ramach: organizacji i pokrycia kosztów wizyty lekarskiej i hospitalizacji, transportu medycznego oraz transportu zwłok.

Cena ubezpieczenia Traper zaczyna się już od 30 zł. rn

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *