W Lukas Banku został udostępniony produkt ubezpieczeniowy – pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych, które zapewniają klientom pełen zakres ochrony. Pakiet ubezpieczeń obejmuje ubezpieczenie OC, Autocasco, Car Assistance, Następstw Nieszczęśliwych Wypadków oraz Zieloną Kartę.

Oferta została przygotowana z myślą o klientach korzystających z kredytu samochodowego, ale jest przeznaczona nie tylko dla nich. Może z niej skorzystać każdy klient, który odwiedzi placówkę Lukas Banku. Nawet jeżeli klient nie posiada konta bankowego w Lukas Banku za pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych może zapłacić gotówką lub przelewem ze swojego banku.

Ochroną ubezpieczeniową w ramach programu mogą być objęte pojazdy osobowe używane do celów prywatnych, ale także pojazdy służbowe i użytkowe (np. taksówki czy pojazdy do nauki jazdy). Ubezpieczenie obejmuje zarówno pojazdy nowe jak i używane nie starsze niż 10 lat, w tym także te, które zostały sprowadzone z zagranicy do piątego roku eksploatacji.

W ramach oferty klienci otrzymują w Lukas Banku specjalne stawki ubezpieczenia. Dodatkowym atutem jest brak udziału własnego w szkodzie. Oznacza to, że w przypadku wystąpienia szkody towarzystwo ubezpieczeń nie pomniejsza wysokości odszkodowania o procent udziału własnego. Posiadacze pojazdów fabrycznie nowych mogą liczyć, że wartość ich pojazdów nie zmieni się przez sześć miesięcy w przypadku konieczności wypłaty odszkodowania w tym okresie z tytułu szkody całkowitej oraz kradzieży pojazdu. Dodatkowo, klienci korzystający z oferty udostępnionej w Lukas Banku w przypadku szkody mają możliwość naprawy samochodu we wszystkich warsztatach naprawczych na terenie Polski.

W przypadku klientów decydujących się na pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych udostępniony w Lukas Banku zostaną uwzględnione zniżki, które zostały przez nich dotychczas wypracowane u innych ubezpieczycieli. Dodatkowo ubezpieczenie nie przewiduje zwyżek za wiek właściciela pojazdu. rnOferta przygotowana została we współpracy z Towarzystwem Ubezpieczeń Allianz SA.

www.gu.com.pl

 

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *