UNIQA wprowadziła do swojej oferty nowe ubezpieczenie „Twoje Casco\". Produkt pozwala klientom na samodzielne decydowanie o cenie ubezpieczenia Auto Casco, w zależności od wysokości udziału własnego.

„Twoje Casco" pozwala na uzyskanie dodatkowej zniżki w składce w wysokości nawet do 65% przy niezmienionym zakresie ubezpieczenia. Analogicznie jak w ubezpieczeniu Auto Casco UNIQA, w ramach którego został utworzony, produkt gwarantuje ochronę pojazdu od uszkodzenia przez osoby trzecie i zdarzenia losowe, od zderzenia czy kradzieży.

W praktyce, klient ma możliwość wprowadzenia do umowy ubezpieczenia szerokiego wachlarza opcji udziału własnego (w przedziale od 1000 zł do 5000 zł) i tym samym dostosowania wysokości składki do własnych potrzeb i oczekiwań.rnrn- „Twoje Casco" jest bezpośrednią odpowiedzią na potrzeby klientów, którzy coraz częściej poszukują elastycznych rozwiązań, gwarantujących indywidualne podejście do ich wymagań. Nasz nowy produkt powinien spotkać się ze szczególnym zainteresowaniem osób poszukujących najtańszej oferty o najszerszym zakresie ochrony. – mówi Marek Dmytryk, dyrektor Departamentu Ubezpieczeń Komunikacyjnych w UNIQA.

www.gu.com.pl

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *