Nawet do 80% zniżki, darmowy MINI Assistance oraz gwarancja utrzymania ceny dla bezszkodowych uczestników programu lojalnościowego – to najbardziej charakterystyczne nowej taryfy OC dla posiadaczy pojazdów mechanicznych, obowiązującej od 11 czerwca 2012 r. w UNIQA.

Jedną z głównych cech nowej taryfy jest jej zróżnicowanie. Dzięki temu klient może otrzymać nawet 80% zniżki na ubezpieczenie OC komunikacyjne. Wysokość bonusu zależy m.in. od wieku i szkodowości klienta, marki, modelu, wieku pojazdu oraz zakresu ubezpieczenia. Najniższą składkę zapłaci osoba, która może pochwalić się bezszkodową jazdą przez 3 lata. Nowy taryfikator zakłada także 10% upust za zakup całego pakietu OC/AC/NNW.

Dodatkowe korzyści z nowej taryfy OC w UNIQA zyskują uczestnicy programu lojalnościowego UNIQA BonusClub. Są to osoby, które posiadają ubezpieczenia z dwóch różnych obszarów. Uczestnictwo w programie zapewnia im dostęp do m.in. rabatów, bonów premiowych, a udział w corocznym losowaniu cennych nagród. Bonusem jest gwarancja utrzymania ceny.

Nowością w taryfie jest usługa MINI Asisstance, obowiązująca na terenie Polski, z której klient może korzystać bezpłatnie. Niezależnie od tego, gdzie wydarzy się kolizja, UNIQA zapewnia holowanie pojazdów do najbliższego warsztatu w promieniu 50 km. Usługa ta będzie realizowana bez franszyzy kilometrowej. Oznacza to, że klient będzie mógł skorzystać z usługi także wtedy, gdy zdarzenie będzie miało miejsce pod jego domem. W ramach pakietu UNIQA oferuje także wszelką pomoc informacyjną w razie wypadku.rnrnW drugiej połowie 2012 r. UNIQA planuje także zmiany w OWU oraz rozszerzenie taryfy AC i Assistance.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *