Compensa wprowadziła do swojej oferty nowy produkt komunikacyjny o nazwie Compensa moto DNA kod. Produkt ma na celu połączyć w sobie zakres ochrony ubezpieczeniowej samochodu wraz z jego rzeczywistym zabezpieczeniem przed kradzieżą. Produkt ten jest został stworzony z myślą o klientach posiadających samochody o wyższej wartości.

Ubezpieczenie Compensa moto DNA kod to pakiet ubezpieczeń OC i AC. Charakteryzuje się on m.in.:

– wprowadzeniem systemu DNA do oznakowania samochodu, rnrn- zachowaniem zniżki za przebieg ubezpieczenia AC w przypadku kradzieży samochodu,rnrn- zniesionym udziałem własnym w szkodzie AC,

– brakiem potrąceń z tytułu amortyzacji części zamiennych, ani wypłaconych wcześniej odszkodowań

– sumą gwarancyjną w ubezpieczeniu OC w przypadku szkód na osobie – 3 mln euro w odniesieniu do jednego zdarzenia, którego skutki są objęte ubezpieczeniem bez względu na liczbę poszkodowanych, a w przypadku szkód w mieniu – 600 tys. euro w odniesieniu do jednego zdarzenia, którego skutki są objęte ubezpieczeniem bez względu na liczbę poszkodowanych.

Pakiet Compensa moto DNA kod dostępny jest dla samochodów osobowych nie starszych niż 5 lat i o wartości nie mniejszej niż 20 tys. zł.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *