Ergo Hestia i Grupa Inwestycyjna Hossa proponują wspólny program ubezpieczeniowy. Klienci dewelopera otrzymują specjalne zniżki na zakup ubezpieczeń nieruchomości.

Oferta dotyczy m.in. prostych ubezpieczeń stanowiących zabezpieczenie kredytu hipotetycznego (m.in. od ryzyka ognia). Na zakup tych ubezpieczeń w Ergo Hestii klienci Hossy otrzymują zniżki. Osoby, które kupiły mieszkanie u tego dewelopera płacą mniej również za ubezpieczenia zawarte w pakiecie Hestia 7: mieszkania, OC w życiu prywatnym, NNW oraz kosztów ochrony prawnej.

Oferta jest dostępna np. na stoiskach Ergo Hestii w trójmiejskich centrach handlowych (Alfa i Madison w Gdańsku, Batory w Gdyni). Aby z niej skorzystać – należy przedstawić agentowi ubezpieczeniowemu Ergo Hestii kartę klienta Hossy lub mieć pisemne potwierdzenie zakupu mieszkania u tego dewelopera.

Dodatkowo Ergo Hestia proponuje klientom Hossy inne warunki ubezpieczenia (warto dodać, że są one dostępne dla wszystkich klientów Ergo Hestii). Zachowując wszystkie należne zniżki (np. związane z brakiem szkód w ostatnich latach), klienci zapłacą mniej za ubezpieczenia komunikacyjne: OC, AC, NNW kierowcy i pasażera. Poza tym otrzymają za darmo usługi Home Assistance i Medical Assistance, przydatne np. kiedy klient zgubi klucz od mieszkania, zachoruje i nie będzie mógł pojechać do apteki po lekarstwa.

Współpraca Grupy Inwestycyjnej Hossa z Ergo Hestią jest jednym z elementów wdrażanego obecnie systemu rabatów oferowanych przez największego trójmiejskiego dewelopera klientom, którzy kupili mieszkania. Hossa ma na swoim koncie ponad 30 dużych inwestycji mieszkaniowych, biurowych i handlowych w Trójmieście. Obecnie w trakcie budowy jest około 1000 mieszkań, które wkrótce zostaną przekazane klientom. Klienci Hossy mogą aktualnie wybierać ze zróżnicowanej oferty kilkuset mieszkań i apartamentów w Gdańsku i Gdyni.

www.gu.com.pl

 

 

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *