Od 16 lipca na stronie internetowej zumi.pl po wpisaniu kilkudziesięciu słów kluczowych związanych z tematyką ubezpieczeniową, można znaleźć najbliższy Punkt Obsługi Grupy Ergo Hestia.

Oprócz informacji o lokalizacji i najprostszej drodze do Punktu Obsługi z wybranego miejsca, dzięki kliknięciu myszką wszyscy zainteresowani znajdą także pełną ofertę ubezpieczeniową. Wystarczy wybrać interesujący nas punkt zaznaczony na mapie, a w jednym miejscu odnajdziemy adres, telefon i e-mail placówki. Dodatkowo, dzięki odnośnikom i szybkiemu dostępowi do strony internetowej Hestia.pl, z łatwością można dotrzeć do zawartych w tabelach informacji o produktach majątkowych, na życie i dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Każdy zainteresowany znajdzie też ofertę dotyczącą podróży i informacje o nowościach w Ergo Hestii.

Zumi.pl jest liderem polskiego rynku w usługach lokalizacyjnych według wszystkich oficjalnych zestawień i statystyk. Serwis geolokalizacyjny umożliwia poszukiwanie i lokalizowanie adresów i obiektów na mapach i ortomapach, rozszerzając informacje o obiektach dzięki multimediom. Z lokalizatora korzysta 3,2 mln użytkowników. 

www.gu.com.pl

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *