Ergo Hestia zbiera wyróżnienia za jakość systemu likwidacji szkód, ofertę unikatowego ubezpieczenia na życie z gwarantowaną rentą i za styl współpracy z partnerami biznesowymi. Sopocki ubezpieczyciel otrzymał dwie nagrody Lidera Rynku w tegorocznej edycji konkursu promocyjnego „Lider Rynku” oraz nagrodę Fair Play, wyróżnienie przyznawane przez środowisko brokerów ubezpieczeniowych.

W tegorocznej, ósmej już edycji konkursu promocyjnego „Lider Rynku” Grupa Ergo Hestia otrzymała nagrodę w dwóch kategoriach – dla ubezpieczenia rentowego z gwarantowaną rentą „Sjesta” oraz systemu likwidacji szkód. Konkurs ten wyróżnia firmy, a także ich produkty i usługi, które zajmują czołową i ugruntowaną pozycję rynkową oraz pojawiające się w biznesie innowacyjne rozwiązania techniczne, technologiczne czy organizacyjne.

Laureatów konkursu wyłaniają eksperci, którzy oceniają i porównują zgłoszenia kandydatów do nagrody. Wcześniej już kilkakrotnie Ergo Hestia otrzymywała Lidera Rynku – między innymi za pakiet ubezpieczeń Moja Firma w 2002 r., zaś rok później w ramach tego samego konkursu pakiet Hestia 7 został uhonorowany statuetką Euro Lidera.

Tymczasem ważni partnerzy towarzystwa ubezpieczeń w biznesie – brokerzy ubezpieczeniowi – uhonorowali Ergo Hestię swoją nagrodą, honorującą przejrzysty, stabilny styl współpracy. Nagrodę ”Fair Play” przyznano podczas jubileuszowego, dziesiątego Kongresu Brokerów w Mikołajkach, organizowanego przez Stowarzyszenie Polskich Brokerów Ubezpieczeniowych i Reasekuracyjnych.

www.gu.com.pl

 

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *