Liberty Direct wprowadziło dwie dodatkowe opcje ubezpieczenia AC – Warsztat oraz Warsztat Plus – umożliwiające dostosowanie zakresu ochrony do wieku samochodu. Oferta Liberty Direct dostępna jest dla klientów, którzy zdecydują się na zakup pakietu OC i Autocasco Standard.

Opcja Warsztat Plus przeznaczona jest dla samochodów nie starszych niż 3 letnie i umożliwia likwidację szkody bez amortyzacji części oraz naprawę w autoryzowanych stacjach obsługi przy wykorzystaniu części oferowanych przez producentów samochodów. Opcja Warsztat przeznaczona jest dla samochodów nie starszych niż 5 letnie i w przypadku szkody umożliwia jej likwidację bez amortyzacji części na zamiennikach. Oferta dostępna jest przez telefon, stronę www.libertydirect.pl, jak również w multiagencjach współpracujących z ubezpieczycielem.

– Nowa oferta AC została stworzona z myślą o klientach, którzy szukają szerokiej ochrony przed skutkami nieprzewidzianych zdarzeń na drodze i równocześnie oczekują indywidualnych rozwiązań dostosowanych do swoich potrzeb. Dzięki wprowadzonym zmianom klienci zyskają większą możliwość decydowania o zakresie polisy i tym samym pewność, że płacą za usługi, które rzeczywiście mogą być im potrzebne – komentuje Marcin Andrzejczyk, kierownik Działu Komunikacji Marketingowej Liberty Direct.

www.gu.com.pl

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *