mBank rozszerzył ofertę ubezpieczeń majątkowych o ubezpieczenie mieszkania i domu Go!Direct. Ubezpieczenie przygotowane zostało przez BRE Ubezpieczenia.

Aby ubezpieczyć mieszkanie lub dom, wystarczy zalogować się do systemu transakcyjnego mBanku i wypełnić wniosek o polisę Go!Direct. Osoby, które nie są klientami mBanku, a chcą dokonać zakupu polisy za jego pośrednictwem, muszą najpierw złożyć wniosek o darmowy rachunek bieżący – eKONTO.

Cechy oferty polisy mieszkaniowej Go!Direct: rn- uproszczona forma zakupu: wystarczy wypełnić wniosek online, a płatności dokonać za pomocą bezpłatnego przelewu mTRANSFER, wniosek automatycznie pobiera dane osobowe klienta z systemu bankowego, a numer polisy wysyłany jest na adres email, – ochrona ubezpieczeniowa może się rozpocząć już dwa dni po złożeniu wniosku, – klient ma do wyboru trzy warianty ubezpieczenia: Minimum, Medium i Maximum – różniące się zakresem, a także sumą ubezpieczenia opcji dodatkowych, na które klient może się zdecydować, – klient ma możliwość rozszerzenia zakresu ubezpieczenia o OC ubezpieczającego i osób bliskich; NNW, NNW Rodzinne, Pobyt w szpitalu, – klient może rozłożyć spłatę składki na raty: półroczną, kwartalną, miesięczną, możliwa jest również wpłata jednorazowa, – centrum BRE Ubezpieczenia zapewnia szeroki zakres pomocy. rnOferta ubezpieczeniowa mBanku obejmuje: rn- ubezpieczenia mieszkaniowe rn- Supermarket Ubezpieczeń Samochodowych – Ubezpieczenia podróżne – LeoLife – polisę na życie z funduszem inwestycyjnym rn- Ubezpieczenia do kart płatniczych

www.gu.com.pl

 

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *