Do końca listopada kupując ubezpieczenie OC i/lub AC w Supermarkecie Ubezpieczeń Samochodowych kierowcy zyskują 5% zniżki na zakup opon w sklepie NetCar.

Listopad to ostatni moment na zmianę opon z letnich na zimowe. mBank wraz z BRE Ubezpieczeniami przygotowali promocję dla klientów SUS. Osoby, które do 30 listopada br. zakupią ubezpieczenie samochodu poprzez mBank, otrzymają na podany adres mailowy kod uprawniający do rabatu przy zakupie opon na stronie serwisu http://www.netcar.pl/.

Klienci, którzy zakupili polisę OC i/lub AC w SUS przed rozpoczęciem promocji, również otrzymali kody zniżkowe drogą mailową.

Ponadto do końca roku przedłużona została promocja: Gwarancja Najniższej Ceny. W jej ramach klienci, którzy znajdą na rynku tańszą ofertę, dostaną zwrot nadpłaconej kwoty lub do końca obowiązywania ubezpieczenia będą płacić niższe raty.

Z oferty Supermarketu Ubezpieczeń Samochodowych mogą skorzystać osoby posiadające rachunek eKONTO w mBanku. Wniosek on-line dostępny jest w systemie transakcyjnym po zalogowaniu.

ww.gu.com.pl

 

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *