Pochodząca z Wielkiej Brytanii sieć hipermarketów Tesco Polska zrezygnowała ze sprzedaży ubezpieczeń aut. Z kolei Telekomunikacja Polska nadal nie uruchomiła dystrybucji tego typu polis. – informuje „Rzeczpospolita”.

Gazeta przypomina, że w ramach programu pilotażowego Tesco oferowało ubezpieczenia komunikacyjne od marca do listopada 2009 r. w trzech supermarketach w Polsce. O fiasku eksperymentu przesądziło przywiązanie Polaków do tradycyjnych kanałów sprzedaży polis. Sieć dystrybuuje nadal inne produkty ubezpieczeniowe, m.in. polisy zdrowotne i życiowe. „Parkiet” zwraca uwagę, że półtora roku temu rozpoczęcie sprzedaży zapowiadała również Telekomunikacja Polska. Spółka poinformował gazetę, że nie rezygnuje z tego projektu i jest obecnie na etapie negocjacji z wybranymi firmami ubezpieczeniowymi.

Więcej na ten temat w „Rzeczpospolitej”, w artykule Piotra Rosika zatytułowanym „Ubezpieczenia komunikacyjne w hipermarketach? Na razie nie w Polsce”, pod adresem:rnhttp://www.rp.pl/artykul/181784,498729_OC_w_hipermarketach__Na_razie_nie_w_Polsce.html

www.gu.com.pl

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *