UNIQA została sponsorem i głównym ubezpieczycielem meczu tenisowego „Fed Cup by BNP Paribas, Polska – Japonia”. Udział UNIQA w tym wydarzeniu jest kolejnym krokiem we współpracy z Polskim Związkiem Tenisowym. Dla sympatyków tej dyscypliny przygotowano specjalny konkurs.

 

25 i 26 kwietnia, na kortach klubu KT „Arka” w Gdyni, Polska po raz pierwszy będzie gospodarzem spotkania w ramach Pucharu Federacji.

Mecz zadecyduje o awansie do Grupy Światowej II w rozgrywkach drużynowych kobiet Fed Cup by BNP Paribas. Reprezentacja Polski Kobiet w tenisie, do której powołane zostały nasze najlepsze obecnie tenisistki: Agnieszka i Urszula Radwańskie, a także Katarzyna Piter, Klaudia Jans oraz Alicja Rosolska zmierzy się z czołowymi zawodniczkami Japonii.

Grupa Ubezpieczeniowa UNIQA została sponsorem i głównym ubezpieczycielem tego meczu. Jest to kolejny krok, umacniający pozycję firmy nie tylko jako ubezpieczyciela prestiżowych wydarzeń kulturalnych i sportowych, lecz również jako mecenasa sportu i promotora polskiego tenisa. 

 Zarówno Grupa UNIQA Austria, jak i jej polskie spółki aktywnie angażują się w sponsoring sportowy. – mówi Piotr Wyraz, kierujący Działem Marketingu UNIQA. 

Współpraca z Polskim Związkiem Tenisowym ma dla nas charakter prestiżowy. Sponsoring meczu Polska – Japonia, który otwiera naszym tenisistkom szansę na awans do grona najlepszych reprezentacji tenisowych na świecie, jest dla nas kolejnym istotnym krokiem podjętym w ramach tej współpracy. Jest to nie tylko doskonała okazja do spełnienia wysublimowanych potrzeb ubezpieczeniowych organizatora, lecz również do podkreślenia wartości, z którymi identyfikuje się nasza firma, jakimi są: pasja i profesjonalizm. Zależy nam na propagowaniu tenisa, jako dyscypliny dla ludzi aktywnych i ambitnych, jakimi są nasi klienci.

Z myślą o nich przygotowaliśmy specjalny konkurs, w którym będzie można wygrać profesjonalny sprzęt tenisowy – dodaje.

Konkurs potrwa od 25 kwietnia do 23 maja. Szczegóły można znaleźć na stronie internetowej uniqa.pl lub bezpośrednio przy turniejowym stoisku UNIQA. Mecze zostaną rozegrane w sobotę, 25 kwietnia od godz. 11.30 i w niedzielę, 26 kwietnia od godz. 11.00 na kortach KT Arka w Gdyni, przy ul. Ejsmonda 3. Transmisję z meczu przeprowadzi telewizja Polsat. 

www.gu.com.pl

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *